Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabízíme

  • Kroužek pro děti s výukou jízdy a péčí o koně:

Kroužek je určen dětem od 6 let, probíhá po celý školní rok od 15 do 17 hod. Náplní kroužku je získání teoretických i praktických dovedností z oblasti péče o koně, chovu koní, práce s koňmi a jezdeckého sportu.

Kromě vlastního ježdění se děti učí péči o koně - místování, nastýlání, krmení, dále přípravě koně k jízdě a ošetření koně po jízdě. Začátečníci se seznámí se základy ježdění v kruhovce, pokročilí jezdci jezdí na jízdárně a na vyjížďky do terénu. Přístup je individuální, dle schopností dítěte.

Podmínkou je souhlas zákonného zástupce. Dále doporučujeme mít úrazové pojištění. 

Cena kroužku je 600,- Kč za měsíc (4 lekce), platí se první týden v měsíci. V případě omluvené absence je možnost si lekci nahradit.

Přihláška ke stažení zde:  Přihláška na koně

                                                       Pravidla a bezpečnost

 

 

  • Příměstský tábor

O letních prázdninách nabízíme týdenní turnusy s možností celodenního pobytu dětí u koní. Začínáme v 8:00 a končíme v 17:00. Tábor je vhodný pro děti od 6 let, které mají kladný vztah ke zvířatům a k přírodě a chtějí se naučit a poznat něco nového o koních. Na programu jsou především činnosti související s péčí o koně a výukou jízdy na koni. Děti se naučí základní péči o koně, čištění, sedlání, komunikaci s koněm a základům jízdy na koni. Dále budou na programu různé koňské i mimokoňské aktivity: hry, tvořivá činnost, výlety do okolní přírody, koupání....

 

Činnosti přizpůsobujeme dle schopností Vašeho dítěte a dbáme na dodržování bezpečnosti. Aktivity s koňmi jsou spojeny i s riziky, nějaký úraz se může stát kdykoli, proto doporučujeme mít úrazové pojištění. Dále zájemcům o tábor doporučujeme zjistit si u své zdravotní pojišťovny zda na pobyt přispívá.

 

  • Víkendové pobyty u koní

          Možnost být u koní během školního roku i o víkendech a prázdninách.

  • Svezení na vedeném koni nebo poníkovi

Určeno malým dětem a nezkušeným jezdcům. Vozíme ve výběhu i v terénu.

 

  • Cvičení na lonži v kruhové ohradě

Cvičení je výborné na zažití správného sedu a pro rovnováhu jezdce. Jezdci se naučí samostatně ovládat koně a osvojí si základy jízdy v bezpečném uzavřeném prostoru kruhovky.

 

  • Vyjížďky

Vyjížďka do terénu je určena pro pokročilé jezdce.  Doba trvání vyjížďky, náročnost a volba trasy je přizpůsobena přání klienta. Při vícehodinových vyjížďkách je možnost udělat si zastávku na občerstvení v některé z okolních hospůdek.

 

  • Dárkové poukazy

K svátku, narozeninám, pod stromeček, k výročím, do tomboly,....

 

Dárkový poukaz č.1

Dárkový poukaz č.2

Dárkový poukaz č.3

Dárkový poukaz č.4

 

  • Účast na veřejných akcích

Přijedeme s poníkem na různé akce jako jsou dětské dny, sportovní akce, průvody, do ZŠ i MŠ a děti povozíme na poníkovi.

 

 

  • Ustájení ve venkovním boxe

 

  • Přeprava koní

           

  

 

Těšíme se na Vás

 

 

 

 

Příspěvky

co nabízíme

1. 1. 2018

 
Celý příspěvek | Rubrika: Nabízíme | Komentářů: 0