Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příměstský tábor

Po příjemné zkušenosti a pozitivní odezvě našich klientů smiley již tradičně chystáme pro děti na letní prázdniny příměstský tábor. Pro velký zájem doporučujeme včasnou rezervaci.

Termíny:    2019    Poznámka:
1) 8.7 - 12.7. volné
2) 15.7. - 19.7. volné
3) 22.7. - 26.7. volné
4) 29.7. - 2.8. volné
5) 5.8. - 9.8. volné
6) 12.8. - 16.8. volné

 

        Přihláška na tábor.doc                                                     

       

 

Začínáme ráno v 8 hodin a končíme v 17 hodin. Centrum dění bude v našich stájích a blízkém okolí. Děti jsou celý den venku s možností schovat se do stínu nebo před deštěm do klubovny. Dbáme na dodržování pitného režimu a 3x denně podáváme jídlo, teplé obědy dovážíme

Chystáme spoustu akcí, her, výletů a činností spojených s koňmi. Děti se naučí teoretické i praktické dovedností kolem koní. Pokud si bude vaše dítě chtít na památku vyzdobit tričko - doporučujeme nějaké bavlněné, jednobarevné, radši tmavší triko, u kterého nebude vadit, pokud se nepovede. Na závěr turnusu se budou konat minizávody, na které jsou zváni i rodiče.

Dětem dejte vhodné oblečení dle aktuálního počasí a něco na převlečení, dále doporučujeme pokrývku hlavy, plavky, lahev na pití, krém na opalování a ručník. Na ježdění jsou vhodné dlouhé kalhoty a uzavřené, pevné boty. Pokud nemáte svou helmu, tak ji zde zapůjčíme.

Dbáme na dodržování bezpečnosti při práci s dětmi a zvířaty, výcvik je veden zkušenou instruktorkou s licencí a instruktorkami s praxí. Na úvodu budou děti seznámeny s pravidly a bezpečností. Podmínkou pobytu je, aby bylo dítě zdravé a schopné absolvovat táborový program.

Těšíme se na Váswink